preskoči na sadržaj

Osnovna škola Đurđevac

Login
Zastava škole

Moto škole

Domoljublje,

sloboda i znanje

- rajske su biljke 

koje brižno

njegujemo!

Tražilica
Kalendar
« Studeni 2020 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 1 2 3 4 5 6
Prikazani događaji

Školski list Đurek

Kliknite na sliku

Pitanja i odgovori
 Naslov: FAQ

  • Naj 10 pitanja

  • Nedavna pitanja

  • Arhiva pitanja
Anketa
Hoćete li ove školske godine ići na natjecanje?





Ponude za izlete

Kliknite na sliku

Školski kurikulum

Kliknite na sliku

GPP

Kliknite na sliku

Kada zvono zvoni

Prijepodne

1. sat 7:45 – 8:25
2. sat 8:30 – 9:10
3. sat 9:25 – 10:05
4. sat 10:20 – 11:00
5. sat 11:05 – 11:45
6. sat 11:50 – 12:30
 
Poslijepodne
 
1. sat 13:15 – 13:55
2. sat 14:00 – 14:40
3. sat 14:55 – 15:35
4. sat 15:50 – 16:30
5. sat 16:35 – 17:15
6. sat 17:20 – 18:00
Točno vrijeme

e Dnevnik

Poveznice

Kriteriji ocjenjivanja

Kliknite na sliku

Popis udžbenika

Kliknite na sliku

Facebook škole
 
Raspored informacija

Razredne informacije:

Razred/predmetni učitelj    Dan u tjednu              Vrijeme (od – do)

1.a                                        ponedjeljak                8:30 -9:10

1.b                                        petak                          8:30 - 9:10

1.c                                        petak                          9.25 - 10.05

1.d                                        srijeda                        10.20 - 11.00 

2.a                                        utorak                         9:25 -: 10:05

2.b                                        utorak                         8:30-9:10

2.c                                        Petak                          9:25-10:05 h

3.a                                        ponedjeljak                9:25 - 10:05

3.b                                        petak                          8:30- 9:10

3.c                                        ponedjeljak                10:20 - 11:00

4.a                                        četvrtak                      9:25 - 10:05

4.b                                        četvrtak                      8:30 - 9:10

4.c                                        ponedjeljak                9:25-10:05

5.a                                        četvrtak                      16.00-16.30

5.b                                        četvrtak                     14:00-14:40

5.c                                        četvrtak                      14:45 - 15:30

5.d                                        srijeda                        14.55-15.35

5.e                                        srijeda                        14.00-14.40

6.a                                        ponedjeljak                15,00-15,30

6.b                                        ponedjeljak                14.00- 14. 40

6.c                                        Petak                          14-14.40

7.a                                        četvrtak                      14.55 -15.35

7.b                                        utorak                         14:00 - 14:40

7.c                                        srijeda                        14.55 do 15.35

7.d                                        srijeda                        10:20 - 11:00

8.a                                        utorak                         14.00 - 14.40

8.b                                        petak                          14.00-14.40

8.c                                        petak                          9.25-10.05

8.d                                        ponedjeljak                14:55-15:35

PŠ Budrovac                         ponedjeljak                11.50-12.30

PŠ Čepelovac                       četvrtak                      8.30 - 9.10

PŠ Mičetinac                        ponedjeljak                10:20-11:00

PŠ Sirova Katalena               ponedjeljak                11:50-12:30

PP 2-4                                   Srijeda                        8.40-9.25

PP 6-8                                   ponedjeljak                11:20-12:20

PP 7                                      srijeda                        12:10-12:50

Grupa 1                                ponedjeljak                12:10-12:50

Grupa 2                                utorak                         12:10-12:50

Grupa 3                                srijeda                        12:10-12:50

 

Predmetne informacije:

Razred/predmetni učitelj    Dan u tjednu              Vrijeme (od – do)

Vjekoslav Čordašev              četvrtak                      14:55-15:35

Vedran Dautanec                 ponedjeljak                14:00-14:40

Zoran Vidaković                   srijeda                        14:00-14:40

Kristina Benko Markovica   srijeda                          15:50- 16: 30

Darija Car                            četvrtak                     9:25 - 10

Ivan Grgec                           ponedjeljak                11:50-12:30

Arijana Lenardić                  četvrtak                      14:00-14:40h

Štefica Šadek                       srijeda                        15:50-16:30

Martina Lovrak Ivanov        Utorak                        15:50-16:30

Katarina Ređep                    Petak                          14:55-15:35

Marica Vinković                   četvrtak                      14:00 - 14:.40h

Nada Kožar                          utorak                         14:50 - 15:30

Nataša Mikuš                       Ponedjeljak                13.15-13.55 h

Jelana Prelec                       Utorak                        9:25 - 10:05

Jelena Sabljić                       utorak                         10:20 - 11:00

Mladen Gorupić                   utorak                         9.25-10.05

Maja Šalamon Nemet         utorak                         14:00-14:40h

preskoči na navigaciju